Doprava zdarma

Ak objednáte tovar v minimálnej hodnote 49 €, máte od nás dopravu úplne zdarma!

  • Som spokojná, nakupujem pravidelne:-). Priala by som pre stálych zákazníkov výhodnejšie ceny...:-)
Martina, 11.2.2018
  • Vsetko v poriadku, kava prisla na cas.
Milo, 9.2.2018
  • Sme radi,že aj v Bratislave je už obchod s Nespresso kaps., nielen vo Viedni, aj keď vo Viedni je to o niečo lacnejšie.
Eva, 19.12.2017
  • dobré ceny,široký sortiment tovaru,kvalita
milan, 15.12.2017
  • nevýhoda je ze aj ked som na predajni a tovar maju skladom, objednavka cez internet je lacnejsia, ako kupit primo v obchode.
Peter Rafaj, 6.12.2017
Odber noviniek

Illy 

Illy je talianska káva vysokej kvality, patrí medzi jednu z najpredávanejších káv na svete. Spoločnosť Illy pri výrobe zmesí kávy používa výlučne kávu arabica. Odborná starostlivosť počas celého procesu výroby odkedy zrnká prejdú bránami továrne až po proces, kedy z továrne odchádzajú, zabalené, aby sa dostali na váš stôl, práve do vašej šálky. Jednotlivé zrnká kávy sú pred jej zaradením do výroby viackrát dôkladne kontrolované a preverené celým tímom odborníkov, aby sa zachovala chuť a aróma, ktoré sú pre túto kávu typické. Musia spĺňať najvyššie nároky na kvalitu, musia byť správnej veľkosti, tvaru, farby.

Káva sa po spracovaní balí do plechoviek, ktorú si spoločnosť Illy sama vyrába vo svojej fabrike. Vďaka týmto špeciálnym technológiám uchovávania kávy, ktoré samozrejme nespočíva iba v nasypaní kávy do plechoviek, garantuje spoločnosť až trojročnú záruku kvality bez akejkoľvek obavy, že by kávové zrnká počas tejto doby stratili na aróme, chuti a akosti. Jednoducho, káva Illy – káva bez kompromisov.

Počet produktov v kategórii: 3
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek